AKCIJA prikupljanja donacija na KAMPUSU

Poštovane kolegice i kolege,

Ovaj vikend (2. i 3. travnja) od 10:00 do 18:00 sati u FFRI garaži provodit će se akcija prikupljanja donacija za potrebite u Ukrajini i to prema potrebama koje određuje Veleposlanstvo Ukrajine u RH.

Angažirane studentice akciju provode u suradnji s udrugama Istra pomaže te Dobro Dobrim (suglasnosti u privitku) koje će prikupljene donacije distribuirati do odredišta.

Ukoliko želite sudjelovati u akciji, ljubazno molimo da donirate isključivo stvari s popisa (ažurirani popis donacija dostupan je na stranici: https://istrapomaze.com/crisis-2022/, a detaljniji u privitku).

Akciju možete podržati i objavom/diseminiranjem ovih informacija.

FB događaj

Ova humanitarna akcija u organizaciji je Studentskog zbora Akademije primijenjenih umjetnosti na inicijativu studentica Akademije, dok potporu ovoj inicijativi daju udruga Dobro Dobrim (DoDo), Istra pomaže, Studentski kulturni centar, Studentski zbor Sveučilišta u Rijeci i Sveučilište u Rijeci.