Natječaj za financiranje znanstveno-istraživačke djelatnosti studenata Sveučilišta u Rijeci (Fond SIZIF)

Natječaj se raspisuje s ciljem pružanja financijske potpore studentima Sveučilišta u Rijeci sa svrhom poticanja provedbe znanstvenih istraživanja, objavljivanja znanstvenih i stručnih radova te aktivnog sudjelovanja na skupovima.

Maksimalan iznos dodijeljenih sredstava po pojedinoj prijavi je 3.000,00 kn (tri tisuće kuna), dok maksimalan iznos ukupno dodijeljenih sredstava po pojedinom prijavitelju tijekom jedne kalendarske godine iznosi 10.000,00 kn (deset tisuća kuna).

Sredstva Fonda predviđena za dodjelu na godišnjoj razini tijekom 2020. iznose 30.000,00kn (trideset tisuća kuna) i dodjeljivat će se do 1. prosinca 2021. ili do iskorištenja sredstava.

Više o natječaju pročitajte u privitku: