Poziv na ispitivanje – Istraživanje “Emocionalno funkcioniranje studenata”

Drage studentice, dragi studenti,

Pozivamo vas da se uključite u istraživanje “Emocionalno funkcioniranje studenata“ koje provode profesorice s Odsjeka za psihologiju Filozofskog fakulteta u Rijeci uz odobrenje Etičkog povjerenstva Fakulteta.

Ovo je nastavak istraživanja koje je započelo prije tri godine s ciljem praćenja psihološkog funkcioniranja studenata od početka pandemije, a dobiveni podaci su rezultirali podrškom Sveučilišta za unapređenje usluga Psihološkog savjetovališta za studente.

Znamo da imate puno obaveza na studiju, ali se nadamo da ćete prepoznati važnost vašeg uključivanja u ispitivanje odnosa između akademskog i emocionalnog funkcioniranja studenata i odvojiti 10 minuta za ispunjavanje upitnika.

Sudjelovanje u istraživanju u potpunosti je dobrovoljno i anonimno, a odustati možete u bilo kojem trenutku. Rezultati dobiveni ovim istraživanjem analiziraju se isključivo na grupnoj razini.

Upitniku možete pristupiti putem sljedeće poveznice: https://forms.office.com/e/SNHXJSXN9x

Zahvaljujemo na vašem vremenu i doprinosu.

Voditeljica istraživačkog tima
prof. dr. sc. Sanja Smojver-Ažić