Poziv na javnu tribinu Spol i rodni identitet u suvremenom društvu – Gradska vijećnica -16.5.

Poštovani/e,

edukacije i javna predavanja na teme iz Plana rodne ravnopravnosti Sveučilišta u Rijeci (čiju godišnjicu usvajanja na Senatu obilježavamo upravo ovaj mjesec) sastavni su dio provedbe ciljeva Akcijskog plana rodne ravnopravnosti.

U vezi s tim, u privitku Vam dostavljamo poziv na javnu tribinu Spol i rodni identitet u suvremenom društvu koju u povodu Međunarodnog dana borbe protiv homofobije i transfobije (IDAHOBIT) organiziraju Vijeće za rodnu ravnopravnost Sveučilišta u Rijeci i riječka Udruga LORI.

Tribina će biti održana u Gradskoj vijećnici Grada Rijeke, Korzo 16, u ponedjeljak 16. svibnja 2022. godine u 17 sati.