Poziv na radionicu: Razvoj usluga znanstvene zajednice za tržište

STEP RI znanstveno-tehnologijski park Sveučilišta u Rijeci Vas poziva na radionicu Razvoj usluga znanstvene zajednice za tržište, koja će se održati u petak 15. listopada 2021. godine od 12:30 do 14:30 sati. Radionica je namijenjena djelatnicima Sveučilišta u Rijeci koji žele svoje kompetencije i resurse pretvoriti u usluge potrebne gospodarskoj zajednici. Cilj radionice je olakšati znanstvenicima razvoj novih usluga te njihovo atraktivno predstavljanje na RIMAP platformi.

Uspostavljanjem suradnje između akademske i gospodarske zajednice omogućuje se razvoj novih znanja i stvara vrijednost kako za znanstvenike i Sveučilište, tako i za gospodarstvo. Polaznici će na vlastitim primjerima proći brzi postupak identificiranja prilika za primjenu njihovog znanja i opreme s ciljem stvaranja usluga za konkretne segmente kupaca i korisnika te time usmjeriti i olakšati napore prilikom prodaje i promocije tako formuliranih usluga.

Više informacija o radionici i postupku prijave nalazi se na sljedećoj POVEZNICI.